Nechejte se přesvědčit našimi výsledky. Díky důkladnému auditu e-commerce, výzkumu UX a porozumění zákazníkovi jsme vytvořili komplexní marketingovou strategii, která přinesla klientovi dosud nevídané výsledky.

Správa sociálních sítí

Hledáte další možnosti růstu? Na sociálních sítích je celosvětově čtyři a půl miliardy lidí, na Slovensku jsou na Facebooku přibližně tři miliony uživatelů. Ať už se jedná o Facebook, Instagram, LinkedIn nebo TikTok, pomůžeme vám získat fanoušky a proměnit je v zákazníky.

Správa sociálních sítí

Vytváření, optimalizace a analýza reklam na Facebooku je náročnější, než se na první pohled může zdát. Naši marketéři jsou specialisté na výkonnostní i značkové kampaně, jejichž kombinace tvoří nepostradatelný marketingový celek.

Správa technických prvků

V ui42 se řídíme daty, takže je nezbytné pravidelně aktualizovat a přizpůsobovat se rychlému vývoji trhu a parametrům sociálních sítí. Postaráme se o správu konverzních událostí, databází a publikací nebo kanálů a katalogů. Společnost Pixel ani pojmy jako agregované měření událostí nám nejsou cizí.

Správa technických prvků

Tvorba obsahu a Copywriting

Investice do obsahu se vyplatí, ať už jde o poutavou grafiku nebo smysluplný copywriting. Připravíme vám na míru ušitou obsahovou strategii s konkrétním a účinným plánem, který povede vaše kroky správnou cestou. Analýzou příspěvků identifikujeme nejlépe fungující obsah a ušetříme vám čas při plánování příspěvků na všech sociálních sítích. 

Tvorba obsahu a Copywriting

E-mail Marketing

Přestože e-mailový marketing patří k nejstarším formám digitální komunikace, je stále považován za nejúčinnější marketingový kanál, který předčí i sociální sítě, SEO nebo affiliate marketing. Pomůžeme vám se strategií, optimalizací a především s oslovením správných potenciálních zákazníků.

E-mail Marketing

Jaké jsou hlavní výhody marketingu na sociálních sítích?

Generování potenciálních zákazníků a prodej

Generování potenciálních zákazníků a prodej

Sociální média slouží také jako cenný nástroj pro generování potenciálních zákazníků a podporu prodeje. Cílené reklamní kampaně spojené s přesvědčivým obsahem, který nabízí hodnotu potenciálním zákazníkům, mohou přilákat nové potenciální zákazníky a povzbudit je k přeměně na platící zákazníky.

Globální dosah a různorodé publikum

Globální dosah a různorodé publikum

Sociální média překračují geografické hranice a poskytují podnikům přístup ke globálnímu publiku. Přizpůsobením svého obsahu a strategií konkrétním regionům a demografickým údajům mohou podniky efektivně oslovit různorodé publikum po celém světě.

Zapojení zákazníků

Zapojení zákazníků

Sociální média podporují přímý kontakt mezi podniky a jejich zákazníky, což umožňuje vytváření smysluplných spojení a budování vztahů. Tím, že budeme aktivně reagovat na komentáře, řešit problémy a zapojovat se do konverzací vytvoříme pocit komunity, vybudujeme důvěru a udržíme si loajalitu zákazníků.

Nákladová efektivnost a škálovatelnost

Nákladová efektivnost a škálovatelnost

Marketing na sociálních sítích je v porovnání s tradičními marketingovými kanály relativně nákladově efektivní, díky čemuž je dostupný podnikům všech velikostí. Kromě toho lze kampaně na sociálních sítích jednoduše zvětšit nebo snížit na základě rozpočtu a marketingových cílů.

Zvýšené povědomí o značce

Zvýšené povědomí o značce

Sociální sítě jsou účinným nástrojem pro zvýšení povědomí o značce a oslovení širšího publika. Pravidelným sdílením poutavého obsahu na různých kanálech sociálních médií, se můžete účinně představovat potenciálním zákazníkům, vytvářet si silnou online přítomnost a podporovat pozitivní obraz značky.

Komplexnost spolupráce

Komplexnost spolupráce

Jsme one-stop shop digitální agentura, což znamená, že kromě správy reklamních kampaní vám umíme pomoci s použitelností webu, programováním či automatizací procesů.

Our team

Sociální média jsou nezbytnou součástí každého moderního podnikání. Poskytují jedinečnou příležitost na budování vztahů se zákazníky, propagaci vašich produktů a služeb a generování prodeje. Jak ale prodávat na sociálních sítích, abyste neotravovali své zákazníky? 

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.