Vaše lékárna

Vaše lékárna

Vaše lékárna

SEO audit

Potřebujete vyhodnotit aktuální stav svých webových stránek? Podrobně ji zanalyzujeme a najdeme chyby, které brání lepší organické návštěvnosti. Zaměříme se na důležité faktory on-page a off-page SEO a navrhneme vhodná optimalizační řešení, která zajistí lepší pozice a tím i vyšší návštěvnost.

SEO audit

Technické SEO

Technické SEO zahrnuje širokou škálu faktorů, od struktury webové stránky a její přizpůsobení pro mobilní zařízení až po značky schémat a rychlost stránky. Ponoříme se do některých klíčových pilířů technického SEO, jako je přehlednost webové stránky, struktura URL, XML sitemapy, strukturovaná data nebo správa chyb. Technické SEO není jen o tom, že si odškrtnete položky na seznamu úkolů; jde o vytvoření pevného základu.

Technické SEO

Analýza klíčových slov

Zjištění kvalitních klíčových slov je důležitou součástí optimalizace webové stránky. Připravíme vám důkladnou analýzu, na základě které vybereme nejhledanější a nejrelevantnější klíčová slova pro váš webový stránku.

Analýza klíčových slov

Linkbuilding

Budování zpětných odkazů je proces získávání hypertextových odkazů z jiných webových stránek na vaše vlastní. Tyto odkazy, známé také jako zpětné odkazy, mají významný vliv na umístění webové stránky ve vyhledávačích. Jsou jako hlasy důvěry od jiných webových stránek, které ručí za relevanci a kvalitu obsahu na vaší webové stránce. Linkbuilding je proto nepřetržitý proces, který vyžaduje čas a úsilí, a proto vám s tím rádi pomůžeme.

Linkbuilding

Naše úspěšné SEO projekty

Výhody UX testování

Zlepšuje použitelnost

Zlepšuje použitelnost

Správná optimalizace SEO může pomoci vašemu webovému webu získat vyšší pozice ve vyhledávačích, čímž se zlepší jeho viditelnost pro potenciální zákazníky.

Zvyšuje spokojenost zákazníků

Zvyšuje spokojenost zákazníků

Správná optimalizace SEO může zlepšit uživatelskou zkušenost na vašem webovém místě a vést k vyšší konverzní míře (počet návštěvníků, kteří se stanou zákazníky).

Zvyšuje konverzi

Zvyšuje konverzi

Pokud máte správně optimalizovanou webovou stránku, dokážete lépe a efektivněji konkurovat ostatním podobným webovým stránkám ve stejném oboru.

Přímá zpětná vazba

Přímá zpětná vazba

Vyšší pozice ve vyhledávačích mohou vést k větší organické návštěvnosti na webu. To znamená, že můžete získat více kvalitních návštěvníků, kteří pravděpodobněji se stanou i vašimi zákazníky.

Komplexnost spolupráce s ui42

Komplexnost spolupráce s ui42

Jsme one-stop shop digitální agentura, což znamená, že kromě testování použitelnosti vašeho webu vám umíme pomoci is programováním, marketingovými kampaněmi či automatizací procesů.

Zvýšená celková účinnost marketingových kampaní

Zvýšená celková účinnost marketingových kampaní

Správná optimalizace SEO může také pomoci zlepšit efektivitu vašich marketingových kampaní a zvýšit návratnost investice.

Jak zlepšit SEO je otázka, kterou si klade každý e-shop nebo web, chce-li být ve výsledcích vyhledávání na nejklikanějších příčkách. Platí však, že při organickém vyhledávání je čím dál těžší obsadit první neplacená místa. SEO – optimalizace pro vyhledávače, řeší totiž i konkurence, která chce o první místa bojovat. Zjistěte, jak to všechno funguje a jaké trendy v rámci optimalizace doporučují SEO specialisté pro nejbližší období. 

Our team

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.