SEO audit

Potřebujete vyhodnotit aktuální stav svých webových stránek? Podrobně ji zanalyzujeme a najdeme chyby, které brání lepší organické návštěvnosti. Zaměříme se na důležité faktory on-page a off-page SEO a navrhneme vhodná optimalizační řešení, která zajistí lepší pozice a tím i vyšší návštěvnost.

SEO audit

Technické SEO

Technické SEO zahrnuje širokou škálu faktorů, od struktury webové stránky a její přizpůsobení pro mobilní zařízení až po značky schémat a rychlost stránky. Ponoříme se do některých klíčových pilířů technického SEO, jako je přehlednost webové stránky, struktura URL, XML sitemapy, strukturovaná data nebo správa chyb. Technické SEO není jen o tom, že si odškrtnete položky na seznamu úkolů; jde o vytvoření pevného základu.

Technické SEO

Analýza kľúčových slov

Zjištění kvalitních klíčových slov je důležitou součástí optimalizace webové stránky. Připravíme vám důkladnou analýzu, na základě které vybereme nejhledanější a nejrelevantnější klíčová slova pro váš webový stránku.

Analýza kľúčových slov

Linkbuilding

Budování zpětných odkazů je proces získávání hypertextových odkazů z jiných webových stránek na vaše vlastní. Tyto odkazy, známé také jako zpětné odkazy, mají významný vliv na umístění webové stránky ve vyhledávačích. Jsou jako hlasy důvěry od jiných webových stránek, které ručí za relevanci a kvalitu obsahu na vaší webové stránce. Linkbuilding je proto nepřetržitý proces, který vyžaduje čas a úsilí, a proto vám s tím rádi pomůžeme.

Linkbuilding

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.