Získejte 350€ od Google: Jsme Google Premier Partner!

Patříme k 3% nejlepších firem, které se účastní programu Google Partners na Slovensku. Je to důkazem naší expertízy v oblasti Google Ads, zárukou kvality a odborného přístupu. Náš tým zkušených specialistů vám pomůže s nastavením, optimalizací a správou Google Ads kampaní. Spolupráce s Google Premier Partnerem vám dává jistotu, že vaše kampaně jsou v těch nejlepších rukou. Založte si nový Google Ads účet s ui42 a získejte od Google 350€ na své kampaně. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás.

Získejte 350€ od Google: Jsme Google Premier Partner!

Reklama na Google

Odemkněte potenciál vašeho podnikání s reklamou na Google. Hledáte efektivní způsob, jak oslovit nové zákazníky a zvýšit prodej? Reklama na Google je nejlepší cesta k úspěchu. S námi můžete mít jistotu, že vaše reklamy budou viditelné pro relevantní publikum a přinesou vám požadované výsledky. 

Reklama na Google

Search kampane

Generují vaše kampaně ve vyhledávání hodně zobrazení a kliknutí, ale nemají dostatečnou návratnost za vynaložené prostředky? Od nejpodrobnějšího nastavení kampaní a jejich granularity až po strategické stanovení priorit, reorganizujeme vaše kampaně pro vyšší výkon a neustálý růst.

Search kampane

Shopping kampane

Máte širokou nabídku produktů z různých kategorií, které zajímají vaše potenciální zákazníky? Ukažte jim svou nabídku ve formě inzerátu s obrázkem a dalšími informacemi o produktu v okamžiku, kdy hledají konkrétní model nebo řešení konkrétního problému.

Shopping kampane

Display & Remarketing kampane

Potřebujete zvýšit povědomí o své značce u relevantního publika? Vyvinuli jste jedinečný produkt, který zatím nedosahuje potřebného vyhledávání klíčových slov na vašem trhu? Nebo je na vašich stránkách vysoké procento nákupů, které skončí v nákupním košíku, aniž by byla objednávka uzavřena, což je promarněná příležitost? Řešením pro vás bude bannerová reklama v obsahové síti.

Display & Remarketing kampane

Ostatní reklamní sítě

Působíte nebo uvažujete o vstupu na konkrétní trh ve vybraných zemích, kde jsou silně zastoupeny jiné reklamní sítě? Zaměřujete se na velmi specifické publikum a témata, jako jsou státní zaměstnanci, vybavení domácnosti atd.? Odmítla váš produkt určitá reklamní síť kvůli reklamním zásadám, přestože je řádně zaregistrován k prodeji? Vyzkoušejte sklik, bing advertising, etarget, glami, favi a další.

Ostatní reklamní sítě

Analytika

Pro přesné vyhodnocení účinnosti marketingových kampaní je nutné nastavit pravidelné měření a vyhodnocování cílů, včetně přiřazení podílu jednotlivých kanálů, které přispěly ke konverzi na cestě uživatele k ní. Ten je stále delší a složitější, s rostoucím počtem touchpointů a mikrokonverzí, které ho postupně motivují ke splnění cíle.

Analytika

Jaké jsou výhody PPC reklamy?

Cílení

Cílení

PPC reklamy vám umožňují zacílit vaše reklamy na konkrétní demografické údaje, zájmy a chování, což zaručuje, že vaše poselství osloví správné publikum. Tento cílený přístup maximalizuje účinnost vašeho reklamního rozpočtu.

Optimalizace v reálném čase

Optimalizace v reálném čase

PPC kampaně lze optimalizovat v reálném čase, což vám umožňuje provádět úpravy na základě údajů o výkonnosti a trhových trendech. Tento dynamický přístup zajišťuje, že vaše kampaně zůstanou efektivní a konkurenceschopné.

Rychlé výsledky

Rychlé výsledky

PPC reklama je známá svou schopností generovat rychlé výsledky. Na rozdíl od organického SEO, které může trvat měsíce, než se projeví znatelné efekty, PPC reklamy mohou začít přitahovat návštěvníky a generovat potenciální zákazníky téměř okamžitě.

Globální dosah

Globální dosah

PPC kampaně se mohou zaměřit na uživatele po celém světě, což vám umožňuje rozšířit váš dosah mimo váš místní trh a oslovit nové skupiny zákazníků.

Měřitelné výsledky

Měřitelné výsledky

PPC kampaně jsou měřitelné a poskytují vám podrobné informace o výkonnosti kampaní. Můžete sledovat metriky, jako jsou prokliky, zobrazení, konverze a náklady na získání (CPA), abyste mohli posoudit účinnost vašich kampaní a činit rozhodnutí založená na datech.

Kontrolovatelný rozpočet

Kontrolovatelný rozpočet

Máte úplnou kontrolu nad svým rozpočtem PPC. Můžete nastavit denní nebo měsíční rozpočty a upravovat je podle potřeby. Tato flexibilita vám umožňuje sladit vaše výdaje na PPC s vašimi celkovými marketingovými cíli a rozpočtovými omezeními.

PPC reklama je jedním z nejpoužívanějších nástrojů online marketingu. Z anglického překladu “pay per click” vyplývá, že za ni inzerent platí až v okamžiku, kdy uživatel na reklamní sdělení klikne. PPC kampaně mají různé formáty, které můžete přizpůsobovat podle svých potřeb. Nejznámější reklamní síť pro tento typ reklamy je právě Google Ads

PPC reklama, která vám přinese neobyčejné výsledky

Slovenská značka Be Lenka, která vyrábí pohodlné a stylové barefoot boty, se díky odbornému performance přístupu stala ještě větším hitem, než už byla. Za uplynulý rok jsme její prodej rozšířili do 4 dalších zemí světa a zvýšili obrat o +33% při udržení stanoveného PNO. Obuli jsme tak lidi, kteří předtím o barefootu ani neuvažovali. S pomocí ui42 můžete i vy dosáhnout vynikajících výsledků a posunout své online podnikání na novou úroveň.

PPC reklama, která vám přinese neobyčejné výsledky

PPC reklama, která vám přinese neobyčejné výsledky

Výkonnostní marketing vyžaduje specializované znalosti a zkušenosti, protože každý marketingový kanál má svá vlastní pravidla a osvědčené postupy. V online marketingové agentuře jako je právě ui42 naleznete odborníky s potřebnými znalostmi a zkušenostmi v oblasti digitálního marketingu. Poskytujeme různé marketingové služby a poradenství, včetně plánování a řízení reklamních kampaní, měření a analýzy výkonu kampaní a mnoho dalšího.

Obraťte se na profesionály a nechte váš marketing na nás!

Our team

FAQ / Často kladené dotazy

  1. PPC znamená Pay-Per-Click, tedy zaplatíte až za kliknutí na vaši reklamu. Je to efektivní reklama, kde si vyberete klíčová slova, která jsou relevantní pro váš produkt nebo službu a vaše reklama se následně zobrazí těm lidem, kteří skutečně vyhledávají vaše služby. 

  1. PPC agentura se specializuje na vytváření a správu PPC kampaní pro podniky. Freelanceři jsou jednotlivci, kteří pracují nezávisle na vytváření a správě PPC kampaní. PPC agentura, jako je ui42, má tým odborníků, kteří poskytují komplexnější a personalizovanější služby než freelanceři. Mezi výhody PPC agentury patří například expertíza, úspora času, nákladová efektivita či škálování.

  1. Při výběru PPC agentury byste měli určitě myslet na její zkušenosti, úspěšné projekty, portfolio, způsob komunikace a v konečném důsledku cenu služeb. 

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.