Grafický dizajn

Grafický design je umění, které může změnit váš svět. Pomůžeme vám vybudovat silnou značku založenou na jedinečných vizuálech, které upoutají pozornost, informují a přesvědčí a dosáhnou tak vašich cílů.

Nechte nás proměnit vaše nápady na skutečnost.

Web design

Jedinečný webový design je klíčem k úspěchu vašeho online podnikání. Vytvoříme vám nejen hezkou, ale také uživatelsky přívětivou webovou stránku, nebo eshop, který bude konvertovat návštěvníky na zákazníky. Naši weboví designéři navrhnou takový web, který bude jedinečný, odlišný od konkurence a hlavně bude splňovat všechny vaše představy a potřeby. 

Web design

Design manuál

Design manuál je klíčem k vytvoření konzistentního a kvalitního designu vašeho podnikání. Design manuál má být funkční, snadno použitelný a má splňovat všechny vaše potřeby. V ui42 vytváříme takové manuály, které obsahují všechny potřebné informace, aby vaši designéři nebo marketéři mohli tvořit materiály, které budou v souladu s vaší značkou a cíli. Dejte nám vytvořit design manuál, který bude přesně odrážet vaši jedinečnou identitu!

Design manuál

První dojem je rozhodující. To platí i pro váš e-shop. Vizuální stránka e-shopu je to první, co zákazníci vidí, a proto je důležité, aby byl grafický návrh poutavý, přehledný a funkční. Dobře navržený e-shop vám může zvýšit prodej, zlepšit zákaznický zážitek a posílit značku. Odpovědí je proto na míru připravený grafický design vašeho e-shopu. 

Google miluje responzivní design. A vy byste ho měli také! Responzivní design není jen o hezkém vzhledu. Zlepšuje SEO a pomáhá vaší stránce dostat se na vrchol vyhledávání. Pokud vaše webová stránka není responzivní, přicházíte o zákazníky. Odhalte tajemství responzivního designu a zajistěte si úspěch v mobilním světě.

UX/UI design je jedním z nejdůležitějších aspektů webového designu. Díky dobrému UX/UI designu můžete mít webové stránky, které jsou nejen hezké, ale také funkční a intuitivní. V konečném důsledku to znamená, že zákazníci umí snadno najít to, co hledají, a bez problémů uskutečnit svůj nákup (nebo jinou požadovanou konverzi). 

Hlavní důvody, proč je UX/UI design klíčový pro webový design

Zvyšuje konverze

Zvyšuje konverze

Dobrý UX/UI design může výrazně zvýšit konverze na vašem webovém webu. To znamená, že více návštěvníků se stane zákazníky.

Lepší přístup

Lepší přístup

Webové stránky by měly být přístupné pro všechny uživatele, bez ohledu na jejich schopnosti nebo zařízení. UX/UI design dokáže zajistit, aby byly dobře čitelné a použitelné i pro lidi se zrakovým nebo pohybovým postižením.

Zvyšuje spokojenost zákazníků

Zvyšuje spokojenost zákazníků

Zjednodušením navigace a usnadněním procesu nákupu mohou webové stránky s dobrým UX/UI designem zvýšit spokojenost zákazníků. To může vést k opakovaným nákupům a pozitivnímu šíření dobrého jména značky.

Vhodné uspořádání

Vhodné uspořádání

Webové stránky by měly být dobře uspořádané a přehledné. Naši UX/UI designéři proto navrhují jasnou strukturu a jasně označené prvky.

Zvyšuje povědomí o značce

Zvyšuje povědomí o značce

```html

```

Estetika

Estetika

Webové stránky by měly být esteticky příjemné a měly mít příjemné barvy, fonty a vzory.

Naše úspěšné projekty grafického designu

One-stop shop je komplexní řešení, které dokáže být plnohodnotným partnerem při zrodu, vývoji a nakonec i zahraniční expanzi jakéhokoli online projektu. Počínaje stabilním redakčním systémem pro projekty na míru, přes propracované UX testování, vývoj webů a aplikací, B2B řešení, produkty umělé inteligence, až po rozsáhlou škálu online marketingových aktivit.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.