88% nakupujících online tvrdí, že by se po špatných uživatelských zkušenostech nevrátili na web.

Špatná optimalizace pro mobilní zařízení nevyhovuje 48% uživatelů.

Lepší UI dokáže zvýšit konverzní poměr webových stránek o 200%, ale lepší UX design až o 400%.

Potřebujete pomoci s vylepšením vašeho webu a zvýšením konverzního poměru?

UX výzkum

Díky kvalitativním a kvantitativním nástrojům zmapujeme stávající stav vašeho produktu či služby. Výzkum nám umožní hlouběji porozumět motivaci, obavy a očekávání uživatelů. Buďte o krok vpřed před konkurencí. Ukažte svým zákazníkům, že vám na nich opravdu záleží. Cílem průzkumu je pochopit je a nabídnout jim to, co opravdu chtějí.

UX výzkum

UX/UI dizajn

Pro nás je stejně důležité to, jak se to používá a jak to vypadá. Proto vytváříme funkční a poutavý design šitý na míru potřebám vašich zákazníků. Budou se v něm umět snadno a intuitivně orientovat a rádi jej používat. Vy díky tomu dosáhnete výborných výsledků.

UX/UI dizajn

UX testování

V naší laboratoři realizujeme testování použitelnosti. Tato metoda nabízí jedinečný pohled na chování zákazníka přímo při práci s vaším webem. Věděli jste, že už 5 lidí vám odhalí až 80 % chyb? Takové testování je nejefektivnější způsob, jak identifikujete slabá místa webu, e-shopu či aplikace. Zúčastníte se takového testování a zažijte výjimečnou situaci, kdy uvidíte skutečného uživatele přímo při práci s vaším produktem. Odměnou bude vylepšený web, který prodává.

UX testování

UX audit

Audit je skvělým řešením, když potřebujete rychle a efektivně zjistit, proč uživatelé odcházejí ze stránky a jaké jsou její nedostatky. Na základě našich zkušeností a analýzy vašich dat připravíme soubor zjištění s popisem návrhu jejich řešení.

UX audit

Projekty, které jsme realizovali a jsme na ně hrdí!

Chcete zlepšit UX vašeho webu?

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.