Performance Marketing

Performance marketing je soubor online marketingových technik, které mají za cíl maximalizovat návratnost investice prostřednictvím přesného měření a analýzy úspěšnosti kampaní. Nicméně, aby byla vaše performance marketingová kampaň efektivní, potřebujete neobyčejnou marketingovou strategii a agenturu ui42, která vám pomůže nastavit a spravovat vaše reklamní kampaně.

Pomůžeme vám zvýšit povědomí o vaší značce a produktu, dostaneme vás na první příčky v placeném i organickém vyhledávání a zoptimalizujeme vaše kampaně. Kde ale začít?

Jsme Google Partner

                 

Jaké jsou výhody spolupráce s online marketingovou agenturou?

Snížení nákladů

Snížení nákladů

Nabízíme efektivní řešení pro řízení reklamních kampaní, díky čemu budete mít nižší náklady na reklamu.

Know-how

Know-how

Jsme tým specialistů s dlouholetými znalostmi a zkušenostmi. Pravidelně se vzděláváme a informujeme o nových trendech a technikách, které následně implementujeme do online marketingových kampaní.

Měřitelnost výkonu

Měřitelnost výkonu

Online marketingové kampaně mohou být přesně změřeny a analyzovány, což umožňuje určit jejich úspěšnost a identifikovat oblasti, ve kterých lze zlepšit výkon.

Lepší výsledky

Lepší výsledky

Pomocí specializovaných nástrojů a technik umíme zlepšit konverze, zvýšit prodej, snížit bounce rate či zlepšit online povědomí o vaší značce.

Koncentrace na podnikání

Koncentrace na podnikání

Naším úkolem a cílem je, aby se vám dařilo. Protože jste-li spokojený vy, jsme i my.

Komplexnost spolupráce

Komplexnost spolupráce

Jsme one-stop shop digitální agentura, což znamená, že kromě správy reklamních kampaní vám umíme pomoci s použitelností webu, programováním či automatizací procesů.

Výkonnostní marketing vyžaduje specializované znalosti a zkušenosti, protože každý marketingový kanál má svá vlastní pravidla a osvědčené postupy. V online marketingové agentuře jako je právě ui42 naleznete odborníky s potřebnými znalostmi a zkušenostmi v oblasti digitálního marketingu. Poskytujeme různé marketingové služby a poradenství, včetně plánování a řízení reklamních kampaní, měření a analýzy výkonu kampaní a mnoho dalšího.

Obraťte se na profesionály a nechte váš marketing na nás!

Na jakých projektech jsme pracovali?

Máte zájem o neobyčejnou marketingovou strategii?

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.