Logo a logotyp

Naši grafici a designéři s vámi vytvoří logo, které vás bude důstojně a stylově reprezentovat a zapsat se do paměti zákazníků. Definují barevnou škálu a možnosti vyobrazení na různých umístěních tak, aby zůstala zachována jednotnost a kvalita, ať už jde o obrázkové logo nebo písemný logotyp.

Logo a logotyp

Typografie a fonty

Za výběrem správného písma pro různé příležitosti stojí roky výzkumu. Je důležité, aby použité písmo vypadalo čitelně a profesionálně. Mnoho značek dokonce vlastní speciálně navržené fonty na míru, které si zákazníci podvědomě spojují se značkou.

Typografie a fonty

Barevná škála

Na první pohled to může vypadat jednoduše, ale adekvátní volba ladících barev vyžaduje určitý talent a zkušenosti. Samotná barva dokáže značce darovat jedinečnou identitu, přičemž design manuál musí obsahovat všechny barevné definice související s její prezentací. Prvky musí být také přizpůsobeny i možnostem černobílé stupnice, aby například logo vypadalo dobře i při černobílém tisku.

Barevná škála

Reklamní předměty a další prvky

V rámci designového manuálu vám vytvoříme také přehled využití prvků v korespondenci či na dárkových a prezentačních předmětech. Profesionální branding znamená také to, že vaše prezentace, grafy či vizitky budou v souladu s celkovým designem. A tak už nebudete muset tápat, jakou cestou se máte vydat.

Reklamní předměty a další prvky

Projekty, kterým pomáháme růst v online prostoru

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.