Tato kniha vám vysvětlí vše, co potřebujete vědět o fungujícím e-shopu. Složité technologie jsou vysvětleny jednoduše a jasně, aby jim porozuměl každý.

Obsahuje více než 250 screenshotů s příklady ze slovenských e-shopů, více než 100 odkazů na užitečné online nástroje a několik praktických příloh. Je pokryta celá škála témat, která jsou pro      e-shop v současném světě důležitá: online marketing, e-commerce CMS, UX, logistika, finance, automatizace i bezpečnost.

Martin Krupa v ní shrnul své vědomosti a hlavně zkušenosti z více než 20 leté praxe s návrhem, výrobou, provozem, růstem a exportem internetových obchodů. Je zakladatelem webové agentury ui42, portálu Profesia.sk, redakčního systému BUXUS a Slovenské UX asociace.

E-Knihu koupíte na:

I'm sorry, but you haven't provided any text to translate from Slovak to Czech. Please provide the text you would like to have translated.

2x kniha týdne na Martinusu

5.0/5

Hodnocení čtenářů

I'm sorry, but you haven't provided any text to translate from Slovak to Czech. Please provide the text you would like to have translated.

V celkovém hodnocení Martinusu

I'm sorry, but you haven't provided any text to translate from Slovak to Czech. Please provide the text you would like to have translated.

Aktuální dotisk knihy

1500ks

Počet vytisknutých kusů

Co o ní říkají čtenáři?

Skvělá kniha pro každého, kdo začíná s eshopem nebo se na to teprve chystá. Doporučuji, je nabitá know-how z online marketingu a jednoduchým jazykem vysvětluje a hezky na příkladech ilustruje věci z ecommerce a online marketingu.

Vilo

Kniha podporuje podnikání, což mě velmi těší. I proto ji velmi doporučuji nejen začínajícím podnikatelům, ale i studentům. ITčkářům dá kniha užitečný výhled do podnikatelských aspektů internetových obchodů a manažerům zase do technologických záležitostí. Ačkoliv se mohou zdát některé části možná až příliš triviální, realita je taková, že čertovo kopýtko je právě v detailech. A v tom je kniha skvělá.

prof. Ing. Mária Bieliková, PhD.

Děkanka FIIT STU

Perfektně napsaná kniha, kde jsou zmíněny všechny důležité informace od návrhu eshopu, jeho realizace, přes online marketing až po tipy, díky kterým se dokáže eshop dostat na vyšší level nebo expandovat do zahraničí. V každé kapitole je vyobrazený reálný příklad + spousta odkazů na konkrétní nástroje. Kniha vhodná pro laiky a také pro ostřílené harcovníky. Doporučuji každému, kdo:

- by chtěl vlastnit eshop nebo už nějaký má, a chce ho posunout na vyšší level

- pracuje v online agentuře

Daniel Hrotek

Martinova kniha je nejucelenější soubor informací o možnostech eshopu na Slovensku. Je to výborný průvodce a kontrolní seznam pro budování úspěšného eshopu. Mnohé určitě překvapí z hlediska odbornosti, a mně se opravdu líbí, že jsou jednotlivé oblasti rozpracované dost do hloubky. Často přicházím do styku s lidmi, kteří ode mě vyžadují kvalitní zdroj informací z oblasti ecommerce, takže konečně jsem ho našel.

Dalibor Cicman

CEO Gymbeam

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.