Brand

Vybudujte silný brand, který vám pomůže dosáhnout vaše podnikatelské cíle. Správná značka vám pomůže odlišit se od konkurence, získat důvěru zákazníků a zvýšit prodej.

Pomůžeme vám vytvořit jedinečnou a zapamatovatelnou značku, která bude rezonovat s vašimi zákazníky. Kontaktujte nás a začněte budovat sílu své značky ještě dnes.

Marketingová strategie

Strategie ideálně začíná již při tvorbě brandové identity, kterou potřebujete bez ohledu na to, zda je váš byznys spíše online nebo offline. Proces se kontinuálně přenáší i na webstránku a následnou marketingovou aktivitu. Tento přístup je nutný i u B2B firem, protože jen díky kvalitní strategii dosáhnete žádané image v očích obchodních partnerů. Takto se můžete i odlišit od konkurence, což je nesmírná deviza nejen při snaze prorazit na trh, ale také se na něm udržet.

Marketingová strategie

Brandový marketing na sociálních sítích je nutností. Správná prezentace a volba obsahu či konkrétního kanálu však nejsou hračkou. Sociální sítě jsou dnes nezbytnou součástí mixu na cestě k úspěchu a naši specialisté se postarají o jejich správu, jakož i o profesionální strategii ušitou na míru, se kterou dosáhnete maxima svého potenciálu.

Chcete, aby byla vaše značka konzistentní a snadno rozpoznatelná? Design manuál vám poskytne jasné pokyny a standardy pro všechny aspekty vašeho designu, abyste vytvořili vysoce kvalitní značku. V design manuálu od ui42 najdete všechny potřebné informace o typografii, barvách, grafice, fotografiích, ikonách a dalších aspektech designu. Kontaktujte nás, pokud chcete vytvářet zapamatovatelné marketingové materiály, které budou rezonovat s vašimi zákazníky.

Brand manuál

Vyladěný design manuál pro úspěšnou značku a její komunikaci nestačí. Brandová strategie obsahuje soubor pravidel, pokynů a standardů, které určují vizuální a komunikační styl pro konkrétní značku nebo firmu. Brand manuál slouží k zachování jednotnosti a konzistence v prezentaci značky ve všech komunikačních kanálech. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoci s brandovou strategií a brand manuálem.

Brand manuál

E-commerce poradenství

Technická funkcionalita na úspěch e-shopu nestačí. Soulad s brandovou strategií a design manuálem vytvoří atraktivní vzhled a dojem, který okouzlí jednotností s využitím unikátních brandových prvků, jehož součástí jsou samozřejmě také kvalitní fotografie produktů. I s tímto klíčovým krokem vám rádi pomůžeme.

E-commerce poradenství

Our team

Naše úspěšné brand projekty

Content marketing je tvorba obsahu a jeho další distribuce s cílem budovat vztah směrem k aktuálním, ale i potenciálním zákazníkům a sledujícím. Obsah se v posledních letech stává klíčovou komoditou, která značku odlišuje od konkurence. A také mocným nástrojem, jak zaujmout a udržet pozornost cílového publika. 

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.