Jak jsme obuli svět do barefoot bot

Be Lenka případová studie Jak jsme obuli svět do barefoot bot

Slovenská značka Be Lenka, která vyrábí pohodlné a stylové barefoot boty, se díky naší efektivní marketingové strategii stala ještě větším hitem, než jakým už byla. Za uplynulý rok jsme její prodej rozšířili do několika zemí světa a zvýšili obrat o +47%. Obuli jsme tak lidi, kteří předtím o barefootu ani neuvažovali. S pomocí ui42 můžete i vy dosáhnout vynikajících výsledků a posunout své online podnikání na novou úroveň.

Výsledky spolupráce a čísla

+ 33 %

obrat YoY

+ 101 %

transakcie

+ 80 %

obrat díky Black Friday kampani

400

Google Ads sady v rámci Black Friday kampaně

Spolupráce ui42 a Be Lenka

Ke konci roku 2022 jsme v ui42 vyhráli náročný tendr, který odstartoval naši spolupráci s Be Lenka. Spojení inovativní barefoot obuvi a odborné marketingové agentury ui42 přineslo synergií, která vedla k raketovému růstu. Předcházela tomu podrobná analýza všech marketingových kanálů a následné nastavení performance strategie. 

Cíle spolupráce

Nová marketingová strategie pro Nejsport zahrnovala správu placených kampaní na Google a sociálních sítích, správu porovnávačů, optimalizaci pro vyhledávače, mediální nákup a strategii pro influencer marketing. Všechny tyto dílčí úkoly jsme řešili s důrazem na zlepšení uživatelské zkušenosti – UX (user experience).

Hlavní oblasti spolupráce

  • Google Ads ?
  • Google DV360 ?
  • Microsoft Ads ?
  • Meta Ads ?
  • E-commerce tipy a vylepšení
  • Optimalizace UX
  • SEO

Jak hodnotí naši spolupráci Be Lenka?

S týmem ui42 jsme vytvořili skvělou spolupráci, která našemu marketingu pomohla posouvat se dál. Udržujeme know-how v týmu a zároveň se neomezujeme expertízou ui42. Vnímáme to jako klíčové rozhodnutí, že kromě interního týmu doplňujeme naše kapacity i agenturou.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.