Wordpress

Váš vysněný web s Wordpressom - nejpopulárnějším CMS na světě! Jednoduchý na použití i pro začátečníky, flexibilní a výkonný pro každého, kdo chce prorazit v online světě.

Netušíte, kde začít? Obraťte se na specialisty z ui42.

S WordPressem je vytváření a správa webové stránky hračka! V ui42 umíme vytvořit a spravovat úžasnou webovou stránku nebo e-shop, který bude odrážet vaši jedinečnou značku. Je to jednoduché, flexibilní a výkonné řešení pro každého, kdo chce prorazit v online světě.

Web na WordPressu

Přemýšlíte nad online byznysem, ale nevíte kde začít? Prvním krokem by měla být určitě webová stránka a WordPress je skvělá volba pro každého. Představuje výkonný nástroj, který poskytuje flexibilitu a pomáhá dosahovat vaše byznys cíle, a to ať už využíváte šablonové řešení nebo chcete řešení na míru. Nejste si jisti, jak začít? Kontaktujte nás.

Eshop na Wordpress (WooCommerce)

Pokud hledáte výkonné a flexibilní e-commerce řešení, které je jednoduché na použití a cenově dostupné, WooCommerce je skvělou volbou. Je to open-source e-commerce platforma postavená na WordPress a nejpopulárnější e-commerce řešení na světě, které používají miliony podniků a organizací. Potřebujete pomoc s tvorbou e-shopu? Kontaktujte nás.

Výhody Wordpressu

Flexibilita

Flexibilita

WordPress je velmi flexibilní platforma, která se dá přizpůsobit tak, aby vyhovovala potřebám a požadavkům jakéhokoliv podnikání.

Jednoduchost použití

Jednoduchost použití

WordPress je poměrně jednoduchý na použití, i když nemáte žádné zkušenosti s programováním. Poskytuje mnoho nástrojů a zdrojů, které vám pomohou začít.

Cenová dostupnost

Cenová dostupnost

WordPress je zdarma ke stažení a používání. Nabízí však také mnoho prémiových doplňků, které vám mohou pomoci rozšířit funkce vašeho webového stránky.

Množství podpory

Množství podpory

WordPress má obrovskou a aktivní komunitu uživatelů a vývojářů, kteří poskytují podporu a zdroje.

SEO

SEO

WordPress je optimalizován pro vyhledávače, co vám pomůže zlepšit viditelnost vaší webové stránky ve výsledcích vyhledávání.

Komplexnost spolupráce s ui42

Komplexnost spolupráce s ui42

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.