Nechejte se přesvědčit našimi výsledky. Díky důkladnému auditu e-commerce, výzkumu UX a porozumění zákazníkovi jsme vytvořili komplexní marketingovou strategii, která přinesla klientovi dosud nevídané výsledky.

Reklama na Facebooku

Nejpoužívanější sociální síť na světě, Facebook, poskytuje nespočetné množství možností, jak propagovat vaši firmu ve vaší cílové skupině, zvýšit povědomí o vašich produktech a službách, informovat o novinkách, a to vše za cenové dostupnosti reklamy. Chcete mít úspěšné reklamní kampaně na Facebooku? Kontaktujte nás.

Reklama na Facebooku

Reklama na Instagramu

Instagram je sociální síť, která se zaměřuje na sdílení fotografií a videí, a má více než 2 miliardy aktivních uživatelů měsíčně. Díky reklamě na Instagramu tak můžete zvýšit povědomí o vaší značce, oslovit nové zákazníky nebo zlepšit vztahy s již existujícími zákazníky. Reklamy mohou být textové, obrazové nebo video, a mohou být zobrazovány na různých místech Instagramu (Stories, Explore). Nejste si jisti, jak na to? Kontaktujte nás.

Reklama na Instagramu

Jak na výkonnější PPC reklamu? Vyzkoušejte ROI Hunter. PPC reklama je důležitou součástí marketingového mixu. Požadavky na její efektivitu, kvalitu, rychlost a výkonnost neustále rostou. Abychom z ní dokázali vytěžit maximum, v ui42 používáme u vybraných klientů ROI Hunter. Nástroj, s jehož pomocí dokážeme spravovat PPC kampaně na vyšší úrovni, než jsou standardní postupy.

Výhody reklamy na Facebooku a Instagramu

Dosáhnutí širokého publika

Dosáhnutí širokého publika

Facebook a Instagram mají spolu více než 3 miliardy aktivních uživatelů měsíčně, což znamená, že máte přístup k obrovskému publiku.

Zvýšení konverzí

Zvýšení konverzí

Reklama vám může pomoci zvýšit konverze, například přihlášení k odběru newsletteru, uskutečnění nákupu nebo stažení aplikace.

Cílové publikum

Cílové publikum

Obě platformy nabízejí pokročilé nástroje pro cílení reklamy, které vám umožňují oslovit přesně tu cílovou skupinu, která vás zajímá. Můžete filtrovat podle věku, pohlaví, zájmů, lokality a dalších relevantních faktorů.

Zvýšení návštěvnosti vašeho webu

Zvýšení návštěvnosti vašeho webu

Reklama vám pomůže zvýšit návštěvnost vašeho webu, což vám umožní získat více potenciálních zákazníků.

Cenová dostupnost

Cenová dostupnost

Reklama na Facebooku a Instagramu je poměrně cenově dostupná, což znamená, že si ji mohou dovolit i malé a střední podniky. Kromě toho můžete přesně kontrolovat, kolik peněz chcete investovat do svých kampaní.

Komplexnost spolupráce

Komplexnost spolupráce

Jsme one-stop shop digitální agentura, což znamená, že kromě správy reklamních kampaní vám umíme pomoci s použitelností webu, programováním či automatizací procesů.

Máte pocit, že už víte, jak mohou sociální sítě pomoci vašemu projektu? Možná si myslíte, že stačí psát příspěvky a přidávat fotky, a že na to nepotřebujete marketéra. Ale je to opravdu tak? Sociální sítě už dávno nejsou jen o psaní příspěvků a přidávání fotek. Pokud chcete, aby váš projekt byl úspěšný, musíte vědět, jak využít všechny možnosti, které sociální sítě nabízejí. Propagace na sociálních sítích je totiž potřebná k růstu byznysu i ve formě PPC, tak jak je znáte z Google.

Kontaktujte nás

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.