YouTube

Čo to znamená

YouTube je největší online platforma pro sdílení videí na světě. Poskytuje uživatelům možnost nahrávat, sledovat a sdílet videa na různá témata, od hudby a filmů až po vzdělávání a zábavu. YouTube je také významnou platformou pro marketing a reklamu.

Viac info

YouTube má obrovskou uživatelskou základnu. V roce 2023 mělo YouTube více než 2 miliardy aktivních uživatelů měsíčně. To představuje obrovský potenciál pro oslovení velkého množství lidí, a tedy příležitost pro marketing a reklamu.

YouTube nabízí různé typy reklam, které firmy mohou přizpůsobit svým potřebám. Je jen na firmě a na konkrétním obsahu, který typ reklamy na Youtube si vybere.

Přeskočitelné reklamy

Tyto reklamy se zobrazují před, během nebo po videu. Uživatelé je mohou přeskočit po 5 sekundách.

Nepřeskočitelné reklamy

Tyto reklamy se zobrazují před, během nebo po videu a nelze je přeskočit.  Trvají maximálně 15 sekund.

Reklamy v bannerech

Tyto reklamy se zobrazují na boční nebo spodní straně obrazovky během přehrávání videa.

Reklamy v rámci videí

Tyto reklamy jsou součástí samotného videa. Mohou být umístěny na začátku, uprostřed nebo na konci videa. Reklamy v rámci videí mohou být různých délek, od 5 sekund až po 30 sekund.

YouTube také nabízí údaje o výkonu reklamy. Firmy mohou pomocí těchto údajů o výkonu reklamy sledovat, jak jejich reklamy fungují. Tyto údaje jim mohou pomoci zlepšit efektivitu svých marketingových kampaní.

Díky těmto faktorům je YouTube velmi efektivní platformou pro marketing a reklamu. Firmy mohou prostřednictvím YouTube oslovit velké množství lidí a sledovat, jak jejich reklamy fungují, například i AB testováním.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.