Black Friday

se vás zeptá, co jste dělali v létě.

Vy budete moci odpovědět, že jste se s ui42 podívali na vaši zákaznickou cestu (customer journey), vyladili jste UX, zvýšili konverzní poměr a vytunili výkon eshopu. 

Nyní zaplatíte pouze 50% z ceny

Každý rok se setkáváme u našich klientů s tím samým problémem -
přípravu na vánoční sezónu a BF začnou příliš pozdě.

Velký nával požadavků v podzimních měsících způsobí, že ne všechny příležitosti na zvýšení výkonu skutečně stihneme implementovat.

Pokud však nechcete zmeškat příležitost získat z výkonu vašeho eshopu maximum již tuto vánoční sezónu, využijte naši nabídku: 50/50


50% z ceny platíte v létě, zbylých 50% později

Akci je možné využít do 31.7.2024

Nyní zaplatíte pouze 50% z ceny

Nyní zaplatíte pouze 50% z ceny

Jaké služby u nás můžete využít?

Usability testování

Usability testování

Otestujeme váš eshop s vašimi potenciálními zákazníky a odhalíme jeho slabá místa. Připravíme podrobný report z testování a projdeme si s vámi výsledky. Navrhneme pro vás ideální řešení.

UX audit

UX audit

Projedeme si s vámi výsledky a KPI vašeho eshopu. Zauditujeme váš web našimi odborníky na zákaznickou zkušenost na základě Best Practicies, a připravíme konkrétní a praktická doporučení na zlepšení.

Customer Journey

Customer Journey

Zanalyzujeme kompletní cestu zákazníka od chvíle, kdy začne přemýšlet nad produktem, až po jeho koupi. Zaměříme se na touchpointy, kdy zákazník interaguje s vaším webem nebo celou značkou. Připravíme komplexní mapu s identifikovanými příležitostmi pro zlepšení zákaznického zážitku.

Výzkum produktu

Výzkum produktu

Rozšiřujete portfolio? Ověříme vám potenciální poptávku. Zároveň validujeme všechny vaše produktové hypotézy a vlastnosti (například název, barvy, složení, cena, komunikace, vizuál,...).

Průzkum trhu

Průzkum trhu

Přemýšlíte nad expanzí? Potřebujete ověřit penetraci trhu? Potřebujete škálovat? Připravíme průzkum trhu na Slovensku i celém CEE trhu.

Máte specifickou potřebu?

Máte specifickou potřebu?

Kontaktujte nás,

Naša agentúra sa riadi pravidlami a princípmi Férového tendra.

Konzultace zdarma

S čím byste potřebovali pomoci?

Vyberte všechny možnosti, které se vás týkají

Potřebujete ještě s něčím pomoci?

Vyberte si další oblast

Zanechajte nám na vás kontakt

Formulář byl úspěšně odeslán.